Farma Mahjong 2

42 poziomy klasycznego mahjonga łączą się z motywami farmy. Złożoność każdego etapu jest inna i nie zależy od liczby poziomów. Ale czas na rozwiązanie problemu jest inny. Jest wskazany na karcie dowolnego poziomu. Gracz ma średnio tylko kilka minut na rozmontowanie wszystkich paneli, czyli usunięcie ich z pola gry. Przedstawiają uprawy (kukurydza, marchew ...), produkty rolne (ser, mleko ...), a także koty, psy i ogólnie wszystko inne, co można znaleźć na farmie.

Analiza kostek odbywa się parami. Musisz połączyć dwa kafelki z tymi samymi obrazkami, aby zniknęły z pola. Szukając pary, nie zapominaj, że nie można połączyć żadnych 2 identycznych kości. Szczegółowy mechanizm połączenia i technika gry są pokazane na początku pierwszego poziomu. Nie przegap treningu, jeśli nigdy nie grałeś w Mahjong Connect.

Ogólnie gra jest przyjemna, ale bardzo dynamiczna. Pomimo tego, że analiza mahjonga z reguły implikuje spokój, cierpliwość i spokój, nie można się wahać. Nie ma czasu na demontaż poziomu, więc poszukaj i połącz pary płytek tak szybko, jak to możliwe!

Możesz pobrać grę MAJONG Farma 2 na swój komputer, nie zajmie to dużo miejsca, ale zastanów się, czy ma to sens, ponieważ tutaj jest ona zawsze dostępna, wystarczy otworzyć tę stronę.

Zrób sobie przerwę i zagraj w gry online, które rozwijają logikę i wyobraźnię, pozwalają się zrelaksować. Zrelaksuj się i oderwij się od interesów!

Podziel się z przyjaciółmi:
Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Popularność:
69 razy zagrane