Miracle Mahjong

Wśród klasycznych mahjongów jest jeden, w którym uczestniczy ta panda. W tym przypadku masz do czynienia z mahjongiem typu Mahjong Connect. Przypomnij co to jest. W klasycznej grze kafelki układane są na poziomach (warstwach lub podłogach), dlatego przy podejmowaniu decyzji gracz kieruje się tylko informacjami, które widzi. W połączeniu z mahjongiem wszystkie kości układane są na stole do gry w jednej warstwie, dzięki czemu każdy gracz jest widoczny dla niego przez całą grę. Taki układ jest oczywiście łatwiejszy do demontażu. Aby skomplikować rozgrywkę, do gry dodawany jest licznik czasu.

Tutaj także jest licznik czasu, ale nie uważa on czasu za kompletną grę, ale za każdy pojedynczy ruch. I to jest nieco lepsze niż w pełnym wymiarze godzin. Wyjaśnijmy dlaczego. Rozważasz następny ruch, a pasek czasu u góry powoli się zmniejsza. W niektórych momentach gry wydaje ci się, że spada zbyt szybko. Ale to raczej psychologiczny moment. Tak więc w tym przypadku możesz „zaopatrzyć” się w kilka lub trzy gotowe ruchy, nie wykonując ich, ale zachowując je w pamięci. Jeśli nie musisz długo czekać na przerwę (pasek prawie zniknął), wykonaj te dwa lub trzy ruchy i odzyskaj czas na przemyślenie kolejnych ruchów.

Tak więc, trzymając się ramy czasowej, kolejno usuwając pary płytek ze stołu do gry, spróbuj całkowicie usunąć z nich stół do gry. Panda prowadzi Cię przez szereg poziomów, spróbuj rozpoznać mahjong na każdym z nich. Szkoda, ale nie możesz przerwać zwycięskiej serii. Za każdym razem, gdy opuszczasz grę, po powrocie będziesz musiał zacząć od samego początku. Możliwość zapisywania wyników z jakiegoś powodu nie jest zaimplementowana.

Najlepsze wyniki osiągną ci gracze, których pamięć wzrokowa pozwala zapamiętać kilka możliwych ruchów i położenie płytek. Podobny mechanizm wykorzystywany jest w grze Memori. Jeśli nadal nie możesz pochwalić się pamięcią wizualną, gra pomoże ją rozwinąć. Spróbuj!

Możesz pobrać grę MAJONG CONNECT PANDA na swój komputer, nie zajmie to dużo miejsca, ale zastanów się, czy ma to sens, ponieważ tutaj jest ona zawsze dostępna, wystarczy otworzyć tę stronę.

Zrób sobie przerwę i zagraj w gry online, które rozwijają logikę i wyobraźnię, pozwalają się zrelaksować. Zrelaksuj się i oderwij się od interesów!

Podziel się z przyjaciółmi:
Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Popularność:
63 razy zagrane