Mystical Bird Link

Jakimi zwierzętami są twórcy alternatywnych połączeń mahjongów nieużywanych do znakowania płytek: motyle, ryby, zwierzęta. W wyniku takiej kreatywności powstaje na przykład takie płaskie połączenie mahjong z tabletem z wizerunkami ptaków. Każda para płytek zawiera ptaka stylizowanego na starożytne rysunki. Szybkość - w tej wersji chińskiej układanki kluczową rolę odgrywa szybkość. Aby naprawdę przejść do Mistrza i szybko i wyraźnie poradzić sobie z parsowaniem, musisz nauczyć się widzieć dwa, a nawet trzy kroki naprzód. A gdzie jest pokój i filozofia, pytasz? Sparowujemy ze sztukami walki. Jest szybkość, spokój i filozofia, wojownik czuje wroga i widzi go kilka kroków do przodu.

Postaraj się pokryć układ szerokim, jakby szeroko otwartym spojrzeniem na samym początku gry, a następnie niezwłocznie przystąp do demontażu. Najszybszy gracz, mistrz, otrzyma 3 gwiazdki, średnia, tylko 2, ale jeśli jesteś początkującym, zadowalaj się jedną gwiazdką, ale pamiętaj, że masz wszystko przed sobą. Potrzebne są tu tylko częste szkolenia.

Możesz pobrać grę MAJONG CONNECT: BIRDS na swój komputer, nie zajmie to dużo miejsca, ale zastanów się, czy ma to sens, ponieważ tutaj jest ona zawsze dostępna, wystarczy otworzyć tę stronę.

Zrób sobie przerwę i zagraj w gry online, które rozwijają logikę i wyobraźnię, pozwalają się zrelaksować. Zrelaksuj się i oderwij się od interesów!

Podziel się z przyjaciółmi:
Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Popularność:
48 razy zagrane